Denizcilik – Orion Solar

Denizcilik

Denizde elektronik cihazlarınızın düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayacak güvenilir bir güç kaynağına sahip olmak önemlidir. Orion deniz taşıtlarına bulunan güç sistemlerine özel olarak tasarlanmış  inverter, Solar ve AC şarj ekipmanları üretir.

Orion Smart Serisi power invertörlerde dahili ATS ( Otomatik şebeke , jeneratör, İnverter arası geçiş ) Fonksiyonu sayesinde kıyı enerjisi ve akü enerjisi arasında hızlı geçiş kullanım konforunuzu artıracaktır ve gerilim dalgalanmalarının elektronik sistemlerinizi bozmasının önüne geçecektir.  Orion Smart Serisi power invertörlerde MPPT Solar şarj özelliği jeneratörün kullanım miktarını düşürecektir.  Orion Smart Serisi power invertörlerde dahili AC Tampon şarj özelliği akünüzün devamlı dolu olmasını sağlar.

Orion Smart Power şarj üniteleri 12,24,36,48V 30,60,90,120A lik şarj kademeleri ile bir çok deniz taşıtı ihtiyacına uygundur. TN+1 yedekli çalışma  özelliği sayesinde şarj sürekliliğinizi garanti eder.  3 kademeli otomatik şarj ve akü tipine (GEL, AGM, OPZV,OPSV) göre otomatik parametre seçimi kullanıcı hatalarını minimize eder.